Дана
Ваша корзина пуста

Совки для прибирання    

Совки для прибирання сміття присутні в нашому житті всюди. Вони роблять її простіше і легше, допомагаючи нам справлятися з повсякденними справами і набагато швидше. Чи замислювалися ви коли-небудь, як би було незручно прибирати без віника або совка, збирати листя без грабель і згрібати сніг без лопати?


Звичайно, це можливо, але скільки додаткових сил і часу піде на це?
Тому ми пропонуємо придбати весь необхідний інвентар для прибирання від виробника фірми «Дана». Ми одна з фірм з великим досвідом, яка займається виробництвом великого асортименту інвентарю для прибирання. 
У нас ви знайдете найпоширенішу продукцію, яку купують для прибирання як громадські підприємства, так і клієнти для особистого користування.


Найчастіше до нас звертаються з проханнями виготовлення совків для прибирання сміття. Справа в тому, що практично всі совки, пропоновані в мас-маркетах, має два основних недоліки: вони виготовлені з пластику, що скорочує їх термін служби, а також оснащені короткою ручкою, що зовсім незручно у використанні. Біль у спині і руках ви відчуєте вже в перший день роботи з такими совками. У нас можна вибрати совки з металу з довгою ручкою, які важать всього 250 грамів, а також зверніть увагу на совки-контейнери, які зручні для прибирання в приміщеннях і на вулиці. Автоматична кришка не дасть вмісту висипатися з совка, а його габарити полегшують процес прибирання.

  На сайті фірми «Дана» ви можете знайти пристосування для збору сміття, яке утримує навіть дрібні предмети, тому є відмінним компаньйоном совку-контейнеру.

Ще одним з варіантів совків, які увійшли в наше повсякденне життя стали - совки для прибирання за собаками. Вони допоможуть прибрати собачі екскременти в громадських місцях. Дані совки відрізняються меншим розміром для зручності перенесення.

Якщо вашої організації необхідно придбати совки для прибирання оптом, компанія «Дана» пропонує вам вигідні умови співпраці і приємні знижки на наступні покупки.

to top