Дана
Ваша корзина пуста

Про підприємство

дана харьков

ТРАДИЦІЇ І ДАЛЕВІДНІСТЬ

 (сімейний бізнес у третьому поколінні)

Виробнича фірма «Дана» була заснована в 1991р.

Ми - команда професіоналів, що мають більш ніж 30-річний досвід успішної роботи в сфері холодного штампування та виробництва продукції із металу.Співробітники нашої компанії у своїй роботі приділяють велику увагу досвіду і побажанням наших клієнтів та напрацюванням в області виробництва.

НАДІЙНІ І ГНУЧКІ

«Дана» пишається тим, що наші постійні клієнти вибравши саме нас одного разу, вже тривалий час залишаються прихильниками компанії.Ми цінуємо - це взаємне співробітництво і докладаємо всіх зусиль, щоб пропозиції нашої компанії були максимально актуальними і вигідними.

МОТИВОВАНИЙ та КОМПЕТЕНТНИЙ

У багатьох випадках фахівці працюють в компанії вже багато років, також ми приймаємо в команду молодих та талоновитих співробітників. Наші фахівці готові виконати послуги в області:

  • - холодного штампування металу
  • - токарні роботи
  • - фрезерувальні роботи

(По вашим індивідуальним замовленням)

Асортимент продукції ТОВ Дана постійно доповнюється новими виробами, вносяться якісні зміни в існуючу продукцію. Всі вироби повністю відповідають попиту кінцевого споживача.


Ми раді, що Вас зацікавив запропонований нами спектр товарів, і впевнені, що Ваш дзвінок стане першим кроком на шляху до спільної роботи. 

Наші телефони: (057) 738-02-15, tel/Viber (068) 610-71-11

м Харків, пров. Механічний 5

 e-mail: stampdana@ukr.net  

to top